Kontakti - Terme Čatež

Kontakti

Generalni direktor

Funkcija Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
generalni direktor Bojan Petan 07/6207002 tajnistvo@terme-catez.si

Direktori

Funkcija Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
direktor Finančne službe mag. Jože Hočevar 07/6207815 joze.hocevar@terme-catez.si
Pomoćnik za investicije Blaž de Costa 07/6207049 blaz.decosta@terme-catez.si
direktor Prodaje i marketinga Rok Gorjup 07/6207014 rok.gorjup@terme-catez.si
direktorica Termalne rivijere & Kampa Suzana Balon 07/6207017 suzana.balon@terme-catez.si
direktor Hotelov i zdravstva Rok Capl 07/6207011 rok.capl@terme-catez.si
direktorica nabave, trgovine i proizvodnje Nena Deržič 07/6207015 derzic.nena@terme-catez.si

Vođe

Enota in funkcija Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
direktor Hotela Koper i
Hotela Aquapark Žusterna
Sandi Bonaca 056100301 sandi.bonaca@terme-catez.si
vodja Zdravstva Khalid Nasif 076207042 khalid.nasif@terme-catez.si
vodja Gospodarsko-tehničke službe Andrej Šmajgl 074936716 smajgl.andrej@terme-catez.si
voditelj odeljenja za Kadrovske poslove Lea Zagmajster Jovanović +386 7 6207004 lea.jovanovic@terme-catez.si

Marketing i prodaja

ODNOSI S JAVNOŠĆU I MARKETING Ime i prezime Telefon Elektronski naslov
Pomoćnica direktora prodaje i marketinga Alenka Mokrovič Pogačar 07/6207027 alenka.pogacar@terme-catez.si
Odnosi s javnošću i marketing Nevenka Petan 07/6207029 nevenka.petan@terme-catez.si
Marketing Petra Huis 07/6207041 petra.huis@terme-catez.si
PRODAJA Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
vodja prodaje za slovenačko tržište Marjanka Bužančič +386 7 6207024 marjanka.buzancic@terme-catez.si
vodja romanskog trga Anja Kržan +386 7 6207096 anja.krzan@terme-catez.si
vodja trgov HR, SRB, MNE, BIH, MAK Boštjan Koren +386 7 6207010 bostjan.koren@terme-catez.si
vodja germanskog trga Iva Škoberne +386 7 6207036 iva.skoberne@terme-catez.si
vodja trgov Anglija, ZDA, Skandinavija, Rusija, Izrael, V Evropa Roman Cvetkovič +386 7 6207828 roman.cvetkovic@terme-catez.si
MICE Petra Močan +386 7 6207092 petra.mocan@terme-catez.si
referent za slovenačko tržište Aljoša Škof +386 7 6207097 aljosa.skof@terme-catez.si
referent za germansko tržište Jasmina Hecher +386 7 6207026 jasmina.hecher@terme-catez.si
referent za tržišta HR, SRB, MNE, BIH, MAK Matejka Unetič +386 7 6207048 matejka.unetic@terme-catez.si
referent za trge Anglija, ZDA, Skandinavija, Rusija, Izrael, V Evropa Nuša Molan +386 7 6207019 nusa.molan@terme-catez.si
REZERVACIJE
Služba rezervacij Terezija Mutovchiev +386 7 49 36 771 terezija.mutovchiev@terme-catez.si
Služba rezervacij Martina Močivnik +386 7 620 7028 martina.mocivnik@terme-catez.si

Recepcije

Recepcija Telefon
Hotel Terme 07/4936720
Centar zdravlja i ljepote 07/6207817
Hotel Toplice 07/6207022
Sportski centar 07/6207860
Hotel Čatež 07/6207822
Spa & wellness centar 07/6207044
Kamp i apartmajsko naselje 07/6207810
Hotel Golf Grad Mokrice 07/4574240
Golf 07/4574246
Aquapark Hotel Žusterna 05/6100300
Hotel Koper 05/6100500
Apartmaji Residence Marina 05/6761100