Kontakti - Terme Čatež

Kontakti

Generalni direktor

Funkcija Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
generalni direktor Bojan Petan 07/6207002 tajnistvo@terme-catez.si

Direktori

Funkcija Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
direktor Finančne službe mag. Jože Hočevar +386 7 6207815 joze.hocevar@terme-catez.si
Pomoćnik za investicije Blaž de Costa +386 7 6207049 blaz.decosta@terme-catez.si
direktor Prodaje i marketinga Rok Gorjup +386 7 6207014 rok.gorjup@terme-catez.si
direktorica Termalne rivijere & Kampa Suzana Balon +386 7 6207046 suzana.balon@terme-catez.si
direktor Hotelov i zdravstva Vito Petan +386 7 6207011 vito.petan@terme-catez.si
direktorica nabave, trgovine i proizvodnje Nena Deržič +386 7 6207015 derzic.nena@terme-catez.si

Vođe

Enota in funkcija Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
direktorica Hotela Aquapark Žusterna Tanja Kodrič +386 5 6100303 tanja.kodric@terme-catez.si
vodja Zdravstva Khalid Nasif +386 7 6207042 khalid.nasif@terme-catez.si
vodja Gospodarsko-tehničke službe Andrej Šmajgl +386 7 4936716 smajgl.andrej@terme-catez.si
voditelj odeljenja za Kadrovske poslove Lea Zagmajster Jovanović +386 7 6207004 lea.jovanovic@terme-catez.si

Marketing i prodaja

Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
asistentica direktora - Marketing i prodaja Alenka Mokrovič Pogačar +386 7 6207027 alenka.pogacar@terme-catez.si
vodja prodaje za romansko tržište Tanja Hlebec +386 7 6207096 tanja.hlebec@terme-catez.si
vodja prodaje za germansko tržište Iva Škoberne +386 7 6207036 iva.skoberne@terme-catez.si
vodja prodaje za tržišta USA, GB, Skandinavija, Rusija, Izrael, Istočna Evropa Roman Cvetkovič +386 7 6207828 roman.cvetkovic@terme-catez.si
referent za germansko tržište Jasmina Hecher +386 7 6207026 jasmina.hecher@terme-catez.si
referent za tržišta HR, SRB, MNE, BIH, MAK Matejka Pavlovič +386 7 6207048 matejka.pavlovic@terme-catez.si
referent za tržišta HR, SRB, MNE, BIH, MAK Lejla Pajazetovic +386 7 6207010 lejla.pajazetovic@terme-catez.si
referent za trge Anglija, ZDA, Skandinavija, Rusija, Izrael, V Evropa Nuša Molan +386 7 6207023 nusa.molan@terme-catez.si
MICE +386 7 6207000 info@terme-catez.si
Služba rezervacija - vodja Terezija Mutovchiev +386 7 620 7037 terezija.mutovchiev@terme-catez.si
Služba rezervacija Martina Močivnik +386 7 620 7028 martina.mocivnik@terme-catez.si
Služba rezervacija Lorella Lavrenčič +386 7 620 7029 lorella.lavrencic@terme-catez.si

Recepcije

Recepcija Telefon
Hotel Terme +386 07 4936720
Centar zdravlja i ljepote +386 7 6207817
Hotel Toplice +386 7 6207022
Sportski centar +386 7 6207860
Hotel Čatež +386 7 6207822
Spa & wellness centar +386 7 6207044
Kamp i apartmajsko naselje +386 7 6207810
Hotel Golf Grad Mokrice +386 7 4574240
Golf +386 7 4574246
Aquapark Hotel Žusterna +386 5 6100300