Kontakti - Terme Čatež
Vroča ponudba target="_top" Destinacije target="_top" Namestitve target="_top" Doživetja target="_top" Kako na zdravljenje? target="_top"

Kontakti

Generalni direktor

Funkcija Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
generalni direktor Bojan Petan 07/6207002 tajnistvo@terme-catez.si

Direktorji

Funkcija Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
direktor Finančne službe mag. Jože Hočevar 07/6207815 joze.hocevar@terme-catez.si
pomočnik gen. direktorja za Investicije in vzdrževanje Blaž de Costa 07/6207049 blaz.decosta@terme-catez.si
direktor Prodaje in marketinga Rok Gorjup 07/6207014 rok.gorjup@terme-catez.si
direktorica Termalne riviere in Kampa Suzana Balon 07/6207017 suzana.balon@terme-catez.si
direktor Hotelov in zdravstva Rok Capl, mag. org. 07/6207011 rok.capl@terme-catez.si
direktorica nabave, trgovine in proizvodnje Nena Deržič 07/6207015 derzic.nena@terme-catez.si

Vodje

Enota in funkcija Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
direktor Hotela Koper in
Hotela Aquapark Žusterna
Sandi Bonaca 056100301 sandi.bonaca@terme-catez.si
vodja Zdravstva Khalid Nasif 076207042 khalid.nasif@terme-catez.si
vodja Gospodarsko-tehnične službe Andrej Šmajgl 074936716 smajgl.andrej@terme-catez.si
vodja Kadrovske službe Lea Zagmajster Jovanović 076207004 lea.jovanovic@terme-catez.si

Marketing in prodaja

MARKETING , ODNOSI Z JAVNOSTMI Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
Pomočnica direktorja prodaje in marketinga Alenka Mokrovič Pogačar 07/6207027 alenka.pogacar@terme-catez.si
Marketing in odnosi z javnostmi Nevenka Petan 07/6207029 nevenka.petan@terme-catez.si
Marketing Petra Huis 07/6207041 petra.huis@terme-catez.si
PRODAJA Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
vodja prodaje za slovenski trg Marjanka Bužančič 07/6207024 marjanka.buzancic@terme-catez.si
vodja trgov HR, SRB, MNE, BIH, MAK Boštjan Koren 07/6207010 bostjan.koren@terme-catez.si
vodja germanskega trga Iva Škoberne 07/6207036 iva.skoberne@terme-catez.si
vodja trgov Anglija, ZDA, Skandinavija, Rusija, Izrael, V Evropa Roman Cvetkovič 07/6207828 roman.cvetkovic@terme-catez.si
referentka za slovenski trg Aljoša Škof 07/6207097 aljosa.skof@terme-catez.si
referentka za germanski trg Jasmina Hecher 07/6207026 jasmina.hecher@terme-catez.si
referentka za romanski trg Anja Kržan 07/6207096 anja.krzan@terme-catez.si
referentka za trge HR, SRB, MNE, BIH, MAK Matejka Unetič 07/6207048 matejka.unetic@terme-catez.si
referentka za trge Anglija, ZDA, Skandinavija, Rusija, Izrael, V Evropa Nuša Molan 07/6207019 nusa.molan@terme-catez.si
REZERVACIJE
Služba rezervacij Terezija Mutovchiev 07/620 7037 terezija.mutovchiev@terme-catez.si
Služba rezervacij Martina Močivnik 07/620 7028 martina.mocivnik@terme-catez.si

Recepcije

Recepcija Telefon
Hotel Terme 07/4936720
Center zdravja in lepote 07/6207817
Hotel Toplice 07/6207022
Športni center 07/6207860
Hotel Čatež 07/6207822
Spa & wellness center 07/6207044
Kamp in apartmajsko naselje 07/6207810
Hotel Golf Grad Mokrice 07/4574240
Golf 07/4574246
Aquapark Hotel Žusterna 05/6100300
Hotel Koper 05/6100500
Apartmaji Residence Marina 05/6761100