Contactpersonen - Terme Čatež

Contactpersonen

Algemeen directeur

Funkcija Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
Algemeen directeur Bojan Petan + 386 7 6207002 tajnistvo@terme-catez.si

Directeur

Functie Naam, familienaam
Telefoon
e-mail
Personal assistant - investitie Blaž de Costa 00386 7 62 07 049 blaz.decosta@terme-catez.si
Personal assistant - De uitvoerend directeur – verkoop & marketing Alenka Mokrovič Pogačar 00386 7 62 07 027 alenka.pogacar@terme-catez.si
Chief Financial Officer mag. Jože Hočevar 00386 7 62 07 815 joze.hocevar@terme-catez.si

Uitvoerende directeuren

Functie
Naam, familienaam Telefoon e-mail
De uitvoerend directeur – verkoop & marketing Rok Gorjup 003867 62 07 014 rok.gorjup@terme-catez.si
Thermaalriviera & Camping Suzana Balon 00386 7 62 07 017 suzana.balon@terme-catez.si

Hotels in Čatež, Mokrice en in Koper
Vito Petan 00386 7 62 07 011 vito.petan@terme-catez.si

Directeuren

Functie

Naam, familienaam Telefoon
e-mail
Hotel Aquapark Žusterna Sandi Bonaca 00386 5 61 00 301 sandi.bonaca@terme-catez.si
Gezondheidsdienst Khalid Nasif 00386 7 620 70 42 khalid.nasif@terme-catez.si
Ekonomische en technische dienst Andrej Šmajgl 00386 7 49 36 716 smajgl.andrej@terme-catez.si
Inkoop – winke Nena Deržič 00386 7 49 36 715 derzic.nena@terme-catez.si

Verkoop en marketing

Functie
Naam, familienaam Telefoon e-mail
Assistant-to manager – verkoopen marketing Alenka Mokrovič Pogačar 00386 7 620 7027 alenka.pogacar@terme-catez.si
PR en marketing Nevenka Petan 00386 7 620 7029 nevenka.petan@terme-catez.si
Marketing Petra Huis 00386 7 620 7041 petra.huis@terme-catez.si
Sales assistants
Slovenië Marjanka Bužančič 00386 7 620 7024 marjanka.buzancic@terme-catez.si
Slovenië Aljoša Škof 00386 7 620 7097 aljosa.skof@terme-catez.si
Italië, Frankrijk, Spanje Anja Kržan 00386 7 620 7096 anja.krzan@terme-catez.si
Kroatië, Servië, Montenegro, Bosnië & Hercegovina, Makedonije Boštjan Koren 00386 7 620 7010 bostjan.koren@terme-catez.si
Kroatië, Servië, Montenegro, Bosnië & Hercegovina, Makedonije Matejka Unetič 00386 7 620 7048 matejka.unetic@terme-catez.si
Oostenrijk, Duitsland, Nederland, België Iva Škoberne 00386 7 620 7036 iva.skoberne@terme-catez.si
Oostenrijk, Duitsland, Nederland, België Jasmina Hecher 00386 7 620 7026 jasmina.hecher@terme-catez.si
GB, Ierland, VS, Canada Skandinavije, Rusland, Izrael, Oost-Europa Roman Cvetkovič 00386 7 620 7828 roman.cvetkovic@terme-catez.si
GB, Ierland, VS, Canada Skandinavije, Rusland, Izrael, Oost-Europa Nuša Molan 00386 7 620 7019 nusa.molan@terme-catez.si
MICE Ornela Šonc 00386 7 6207092 ornela.sonc@terme-catez.si

Reservaties

Functie
Naam, familienaam Telefoon e-mail
Reservaties Terezija Mutovchiev +386 7 620 7037 terezija.mutovchiev@terme-catez.si
Reservaties Martina Močivnik +386 7 620 7028 martina.mocivnik@terme-catez.si