Kontakti - Terme Čatež

Kontakti

Generalni direktor

Funkcija Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
generalni direktor Bojan Petan 07/6207002 tajnistvo@terme-catez.si

Direktori

Funkcija Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
direktor Financijske službe mag. Jože Hočevar + 386 7 6207815 joze.hocevar@terme-catez.si
pomoćnik gen. direktora za Investicije Blaž de Costa + 386 7 6207049 blaz.decosta@terme-catez.si
direktor Prodaje i marketinga Rok Gorjup + 386 7 6207014 rok.gorjup@terme-catez.si
direktorica Termalne riviere i Kampa Suzana Balon + 386 7 6207017 suzana.balon@terme-catez.si
direktor Hotela i zdravstva Rok Capl, mag. org. + 386 7 6207011 rok.capl@terme-catez.si
direktorica nabave, trgovine i proizvodnje Nena Deržič + 386 7 6207015 derzic.nena@terme-catez.si

Vođe

Enota in funkcija Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
direktor Hotela Koper i
Hotela Aquapark Žusterna
Sandi Bonaca +386 5 6100301 sandi.bonaca@terme-catez.si
voditelj zdravstva Khalid Nasif +386 7 6207042 khalid.nasif@terme-catez.si
voditelj Gospodarsko-tehničke službe Andrej Šmajgl +386 7 4936716 smajgl.andrej@terme-catez.si
voditelj Kadrovske službe Lea Zagmajster Jovanović +386 7 6207004 lea.jovanovic@terme-catez.si

Prodaja i marketing

Odnosi s javnošću i marketing Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
Pomoćnica direktora prodaje i marketinga Alenka Mokrovič Pogačar +386 7 6207027 alenka.pogacar@terme-catez.si
Odnosi s javnošću i marketing Nevenka Petan +386 7 6207029 nevenka.petan@terme-catez.si
Marketing Petra Huis +386 7 6207041 petra.huis@terme-catez.si
Prodaja Ime i prezime Telefon Elektronska pošta
voditelj tržišta Slovenija Marjanka Bužančič +386 7 6207024 marjanka.buzancic@terme-catez.si
voditelj tržišta HR, SRB, MNE, BIH, MAK Boštjan Koren +386 7 6207010 bostjan.koren@terme-catez.si
voditelj za germansko tržište Iva Škoberne +386 7 6207036 iva.skoberne@terme-catez.si
voditelj tržišta Engleska, Irska, SAD, Kanada, Skandinavija, Rusija, Izrael, Z. Europa Roman Cvetkovič +386 7 6207828 roman.cvetkovic@terme-catez.si
MICE Ornela Šonc +386 7 6207092 ornela.sonc@terme-catez.si
referent za slovensko tržište Aljoša Škof +386 7 6207097 aljosa.skof@terme-catez.si
referent za germansko tržište Jasmina Hecher +386 7 6207026 jasmina.hecher@terme-catez.si
referent za romansko tržište Anja Kržan +386 7 6207096 anja.krzan@terme-catez.si
referent za tržišta HR, SRB, MNE, BIH, MAK Matejka Unetič +386 7 6207048 matejka.unetic@terme-catez.si
referent za tržišta Engleska, Irska, SAD, Kanada, Skandinavija, Rusija, Izrael, Z. Europa Nuša Molan +386 7 6207019 nusa.molan@terme-catez.si
Rezervacije
Rezervacije Terezija Mutovchiev +386 7 620 7037 terezija.mutovchiev@terme-catez.si
Rezervacije Martina Močivnik +386 7 620 7028 martina.mocivnik@terme-catez.si

Recepcije

Recepcija Telefon
Hotel Terme +386 7 4936720
Centar zdravja i ljepote +386 7 6207817
Hotel Toplice +386 7 6207022
Športni centar +386 7 6207860
Hotel Čatež +386 7 6207822
Spa & wellness center +386 7 6207044
Kamp i apartmajsko naselje +386 7 6207810
Hotel Golf Grad Mokrice +386 7 4574240
Golf +386 7 4574246
Aquapark Hotel Žusterna +386 5 6100300
Hotel Koper +386 5 6100500
Apartmaji Residence Marina +386 5 6761100