Contacts - Terme Čatež

Contacts

Director General

Funkcija Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
Director General Bojan Petan 07/6207002 tajnistvo@terme-catez.si

Directors

Funkcija Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
Manager - Finance mag. Jože Hočevar +386 76207815 joze.hocevar@terme-catez.si
Assistant of GM - Investment Blaž de Costa +386 7/6207049 blaz.decosta@terme-catez.si
Director - Sales and Marketing Rok Gorjup +386 7/6207014 rok.gorjup@terme-catez.si
Manager - Thermal riviera & Camp Suzana Balon +386 7/6207017 suzana.balon@terme-catez.si
Manager - Hotels and Medical Department Vito Petan +386 7/6207011 vito.petan@terme-catez.si
Manager - Purchasing, Production, Market Nena Deržič +386 7/6207015 derzic.nena@terme-catez.si

Heads of units

Position Name and Surname Telephone E-mail
Director - Hotel Aquapark Žusterna Sandi Bonaca +386 56100301 sandi.bonaca@terme-catez.si
Director - Medical Department Khalid Nasif +386 76207042 khalid.nasif@terme-catez.si
Head of Economic-Technical Department Andrej Šmajgl +386 74936716 smajgl.andrej@terme-catez.si
HR Manager Lea Zagmajster Jovanović +386 7 6207004 lea.jovanovic@terme-catez.si

Sales and Marketing

Public Relations and Marketing Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
Assistant Director Marketing & Sales Alenka Mokrovič Pogačar +386 7/6207027 alenka.pogacar@terme-catez.si
Marketing & PR Nevenka Petan +386 7/6207029 nevenka.petan@terme-catez.si
Marketing Petra Huis +386 7/6207041 petra.huis@terme-catez.si
Sales Ime in priimek Telefon Elektronski naslov
Slovenian market Marjanka Bužančič +386 7/6207024 marjanka.buzancic@terme-catez.si
Slovenian market Aljoša Škof +386 7/6207097 aljosa.skof@terme-catez.si
Romanic market Anja Kržan +386 7/6207096 anja.krzan@terme-catez.si
Croatian market, SRB, MNE, BIH, MAK Boštjan Koren +386 7/6207010 bostjan.koren@terme-catez.si
Croatian market, SRB, MNE, BIH, MAK Matejka Unetič +386 7/6207048 matejka.unetic@terme-catez.si
Germanic market Iva Škoberne +386 7/6207036 iva.skoberne@terme-catez.si
Germanic market Jasmina Hecher +386 7/6207026 jasmina.hecher@terme-catez.si
Russia, Israel, Eastern Europe, UK, USA, Scandinavia Roman Cvetkovič +386 7/6207828 roman.cvetkovic@terme-catez.si
Russia, Israel, Eastern Europe, UK, USA, Scandinavia Nuša Molan +386 7/6207019 nusa.molan@terme-catez.si
MICE Ornela Šonc +386 7 6207092 ornela.sonc@terme-catez.si
Reservations
reservations Terezija Mutovchiev +386 7 620 7037 terezija.mutovchiev@terme-catez.si
reservations Martina Močivnik +386 7 620 7028 martina.mocivnik@terme-catez.si

Recepcije

Receptions Telefon
Hotel Terme 07/4936720
Health and Beauty Centre 07/6207817
Hotel Toplice 07/6207022
Sports centre 07/6207860
Hotel Čatež 07/6207822
Spa & wellness center 07/6207044
Camp & apartments 07/6207810
Hotel Golf Grad Mokrice 07/4574240
Golf 07/4574246
Aquapark Hotel Žusterna 05/6100300
Apartment Residence Marina 05/6761100